20 sposobów na wydrukowanie Twoich zdjęć z instagrama - draVska
20 sposobów na wydrukowanie Twoich zdjęć z instagrama

20 sposobów na wydrukowanie Twoich zdjęć z instagrama

Brak komentarzy
     Jak wydrukować fotki z insta?

     Czy kiedyś w ogóle o tym myślałeś? No ja właśnie nie bardzo, aż do czasu, kiedy stwierdziłam, ze nadszedł właśnie ten dzień, kiedy chcę taki mini album mieć w domu :) Przecież, jak się ogląda prawdziwe, wydrukowane zdjęcia, to daje to taki klimat! :) Zupełnie coś innego i lepszego niż oglądanie ich online czy na smartphonie... Zasiadłam więc do przeszperania internetu w poszukiwaniu idealnego zamówienia pasującego do mnie. I wiecie co...? To nie jest takie łatwe i tanie. Przeglądając oferty wielu 'zdjęciowych wywoływaczy' zauważyłam, że ceny są strasznie wywindowane... Ale oceńcie sami. Poniżej małe porównanie.
     Fajne oldschoolowe fotki w stylu polaroida albo ładne kwadraty z czarną lub białą obwódką. Czemu nie! :) No właśnie - ja na to wpadłam stosunkowo niedawno i przetrzebiłam internet w poszukiwaniu najlepszych opcji, o czym poniżej :)Porównanie cen i linki do portali oferujących takie i inne gadżety (urzekły mnie magnesy na lodówkę z fotek na insta!).
     Podzieliłam wszystko na Polskę i UK, ze względu na koszty wysyłki i ceny w różnych walutach , ALE - zawsze można się dopytać u źródła, może akurat wysyłają z punktu A do punktu B w różnych krajach...? :)
     Jeśli macie namiary na jakieś firmy czy rodzinne biznesy, które zrobią takie wydruki za fajną kaskę - podzielcie się linkiem! :)
     A ja zdecydowałam się w końcu na mojego totalnego faworyta, którym okazała się strona Kwadratove.pl, gdzie 300 instagramowych fotek kosztuje z przesyłką w Polsce 115 złotych :)
Dzisiaj do mnie przyszły i jestem w szoku, jak dobrej jakości i jak świetnie to wszystko wygląda. Nie spodziewałam się, że oglądanie tych instagramowych kwadratów zrobi na mnie takie wrażenie!
Bardzo dziękuję! <3

W POLSCE


Kwadratove
Są dla mnie BEZKONKURENCYJNI. Mają wiele różnych opcji, w bardzo przyjaznych dla portfela cenach. DO tego na stronie fajna wtyczka łącząca z Instagramem, która szybko i sprawnie pozwala nam wybrać, które zdjęcia chcemy wywołać. Za pakiet 300 instafotek wołają 105zł, czyli za 500 zapłacimy 175zł.

Fotomaton
Mnóstwo różnych możliwości. Na prawdę fajne. Znalazłam opcję 'minikwadratów' , ale cena 1,80zł za sztukę mnie przeraziła, bo z jednego roku mam około 500 fotek... 500 zdjęć = 900zł

Empik Foto
Od 50 zdjęć w górę cena za jedno wynosi 1.99zł można wywołać dowolną ilość odbitek w rozmiarze 10x10, to już dość drogo, choć rozmiar spory. 995zł = 500 fotek.

Pikczerbox
24 małe kwadraty 24 złote. czyli 500 sztuk = 500 złotych

Projektogram
Ma fajną opcję malutkich zdjęć w formie polaroida. 500 = 614zł

W WIELKIEJ BRYTANII

Photobox
Sporo różności. Działają na terenie UK. Za małe kwadratowe wydruki 5"x5" wołają sobie 0,20f. Przy obecnym kursie funta wychodzi nie najgorzej. Dodatkowo za 0,30f można zakupić do 260 wydruków w stylu polaroida prosto z Twojego insta. No i dają 60 wydruków przy zarejestrowaniu się gratis ;) Chyba dobra opcja! Za 500 fotek = 100 funciaków, za 500 fotek polaroidowych = 150 funtów.

Square Snaps
Duża ilość do wyboru, różne rodzaje i dobre ceny w porównaniu z innymi! :)Warte uwagi festiwalowe małe fotki za 0,21f :)za 500 sztuk = 105 pandek.

Inkifi
Za 80 fotek w stylu polaroid chcą 19,99 funciaków. 500 zdjęć = 125 funtów.

Paperwave
Tutaj równiez opcja kwadratów i wielu innych, ale one najtańsze. 500 sztuk = 125 funtów

Jak widać, czasami ceny są podobne, a czasami dramatycznie się różnią - nie ma jednoznacznego wyznacznika...
A wy...? Drukujecie albo wywołujecie czasem jakieś zdjęcia...?

Prześlij komentarz

Dzięki, że zostawiasz po sobie ślad - to zawsze motywuje :)