Skiny do drona od DecalGirl - recenzja - draVska
Skiny do drona od DecalGirl - recenzja

Skiny do drona od DecalGirl - recenzja

Brak komentarzy
Drony często atakowane są przez ptaki. Podobno najbardziej te... białe drony.
Podobno drapieżne ptaki mylą naszego małego dronowego przyjaciela na przykład z gołębiem... Warto więc pomyśleć o obklejeniu naszego urządzenia skórką w jakieś wzorzyste kolorowe elementy (nie wiem czy w tym układzie w krajach tropikalnych nie zostanie pomylony z papugą :P). W każdym razie - skin na drona wygląda fajnie. Estetycznie i inaczej. Jeśli do tego ma spełniać dodatkową funkcję "Ochronną" przed agresorami z powietrza - dlaczego nie :)
     Postawiłam na skin ze strony DecalGirl, która nie tylko oferuje skórki do dronów, ale do większości urządzeń elektronicznych - od laptopów, przez komórki, po etui na słuchawki :)  
     Skin przyszedł po 5 dniach od zamówienia, zapakowany w solidną, sztywną kopertę, z napisem "nie zaginać".  Całość zapakowana w dodatkową folię ochronną. W środku instrukcja nakładania skórki i notatki jak się do tego zabrać. 
    Bardzo pomocna okazała się pinceta i szmatka - pinceta pomogła w nałożeniu a szmatka dobrze zbiera cały kurz z Mavica. 
Przydatnym tipem może być usunięcie bocznego kodu QR i przyklejenie go do klapki chroniącej gimbal kamery - wtedy zawsze będzie pod ręką i nie zakryje go skórka. 
     Moim zdaniem naklejki to 10/10. Klej jest wystarczająco mocny, ale pozwala ponownie nałożyć skina, co jest ważne w przypadku jeśli popełnisz błąd i musisz go ponownie dopasować. 
     Wszystkie elementy są bardzo szczegółowe i dobrze spasowane z elementami drona. Jestem naprawdę zadowolona z efektu końcowego. Mam nadzieję, że teraz już żaden jastrząb nie pomyli mojego Mavica z gołębiem  (Co najwyżej z papugą 

Prześlij komentarz

Dzięki, że zostawiasz po sobie ślad - to zawsze motywuje :)