Skiny do drona od DecalGirl - recenzja skórek 2018 vs skin z 2024 do dwóch różnych dronów Mavic Air i Mini 4 Pro - draVska
Skiny do drona od DecalGirl - recenzja skórek 2018 vs skin z 2024 do dwóch różnych dronów Mavic Air i Mini 4 Pro

Skiny do drona od DecalGirl - recenzja skórek 2018 vs skin z 2024 do dwóch różnych dronów Mavic Air i Mini 4 Pro

Brak komentarzy
Drony często atakowane są przez ptaki. Podobno najbardziej te... białe drony.
Podobno drapieżne ptaki mylą naszego małego dronowego przyjaciela na przykład z gołębiem... Warto więc pomyśleć o obklejeniu naszego urządzenia skórką w jakieś wzorzyste kolorowe elementy (nie wiem czy w tym układzie w krajach tropikalnych nie zostanie pomylony z papugą :P). W każdym razie - skin na drona wygląda fajnie. Estetycznie i inaczej. Jeśli do tego ma spełniać dodatkową funkcję "Ochronną" przed agresorami z powietrza - dlaczego nie spróbować.

Update 2024: Wymieniłam mojego starego DJI Mavic Air na DIJ Mini 4 Pro. I pierwsze co zrobiłam - to zamówienie nowego skina. Dokładnie ten sam wzór i kolory, mój własny custom. Skórka przez 6 lat sprawowała sie doskonale - nie odstawała, nie odklejała się, była równomiernie przyklejona i trzymała się świetnie. Do tego faktycznie przez 6 lat - nie miałam problemu z ptakami. 
Mój Mavic Air po obklejeniu w 2018 roku skórką custom własnego projektu
Mój Mini 4 Pro po obklejeniu nowa skórką w 2024

Takie własne projekty można wykonać na stronie amerykańskiego dostawcy skinów na różne urządzenia www.decalgirl.com

Jako, że mam porównanie jak było kiedyś, a jak jest teraz - postanowiłam odświeżyć tego posta z 2018 o nowy update z 2024, czyli 6 lat później.

2024: Mini 4 Pro i decale do naklejenia z instrukcją

Postawiłam na skin ze strony DecalGirl, która nie tylko oferuje skórki do dronów, ale do większości urządzeń elektronicznych - od laptopów, przez komórki, po etui na słuchawki :)  
Skin przyszedł po 5 dniach od zamówienia, zapakowany w solidną, sztywną kopertę, z napisem "nie zaginać".  Całość zapakowana w dodatkową folię ochronną. W środku instrukcja nakładania skórki i notatki jak się do tego zabrać. 

UPDATE 2024: Tym razem równiez te same wrażenia - solidnie zapakowane, szybka wysyłka z USA i dostawa po 5 dniach od zamówienia. 

2018: Decale i instrukcja do skórek Mavica Air

2024:

2024: Co jest ważne - wykrój skórki jest świetny i precyzyjny, bardzo łatwo odchodzi, jednak i tym razem postawiłam na pincetę do montażu skórki na dronie

2018: Bardzo pomocna okazała się pinceta i szmatka - pinceta pomogła w nałożeniu a szmatka dobrze zbiera cały kurz z Mavica. 
Przydatnym tipem może być usunięcie bocznego kodu QR i przyklejenie go do klapki chroniącej gimbal kamery - wtedy zawsze będzie pod ręką i nie zakryje go skórka. 
Moim zdaniem naklejki to 10/10. Klej jest wystarczająco mocny, ale pozwala ponownie nałożyć skina, co jest ważne w przypadku jeśli popełnisz błąd i musisz go ponownie dopasować. 
Wszystkie elementy są bardzo szczegółowe i dobrze spasowane z elementami drona. Jestem naprawdę zadowolona z efektu końcowego. Mam nadzieję, że teraz już żaden jastrząb nie pomyli mojego Mavica z gołębiem  (Co najwyżej z papugą 

2024:
Martwił mnie fakt, że nowe lekkie drony nowej generacji, nie są tak gładkie, jak mój stary Mavic. Ich powierzchnia jest lekko chropowata. Zastanawiałam się, czy skórka będzie dobrze przylegać. I tak - leży jak ulał. Porowata powierzchnia nie miała wpływu na przyczepność strony z klejem. Tak samo bardziej obłe kształty nowego modelu - nie stanowiły problemu.
Znów wzięłam tę samą pincetę ;) 
A tak wygląda mój szerszeń po zamontowaniu nowego ubranka. Skórka jest mega solidna - szorowałam po niej pincetą w wielu miejscach, zwłaszcza owalnych kształtach, by skin dobrze przylegał - jest odporna na zadrapania, tak jak reklamue to decalgirl.com
Elementy są bardzo dobrze spasowane i wykrojone
Nawet w miejscach gdzie są wyłupiaste 'oczy' i zastanawiałam się, czy da się nałozyć gładko skina - zostało to wykrojone i zaplanowane tak, żeby było dobrze. 

Gotowy do lotów!

Moja ocena skinów z decalgirl.com to 10/10 nawet po tylu latach nadal ich jakość i dopasowanie do danego modelu nie pozostawia żadnych watpliwości.

Prześlij komentarz

Dzięki, że zostawiasz po sobie ślad - to zawsze motywuje :)