WODOSPADY Brecon Beacons CYKL GDZIE NA WEEKEND W UK ? - draVska
WODOSPADY Brecon Beacons CYKL GDZIE NA WEEKEND W UK ?

WODOSPADY Brecon Beacons CYKL GDZIE NA WEEKEND W UK ?

Brak komentarzy

 Dzisiaj bez zbędnych dywagacji. Weekend w Brecon Beacons National Park, z wodospadami :) i z filmikiem. Jest post code, jest mapka na google pokazująca gdzie najlepiej zawitać. 

Podsyłam Wam post code i mapkę do lokacji gdzie zostawić auto. Dosłownie 20m od parkingu jest bramka, która pokieruje Was do celu. Ale tu UWAGA - warto wybrać PRAWĄ stronę szlaku, nie lewą, turystyczną. Dokładniejsze detale, dlaczego - zobaczycie w filmiku....

Trasa bardzo łatwa i przyjemna, mnie z moim psiakiem, Lu, zeszło pół dnia ale to dlatego, że bawiłam się dronem i grillowaliśmy we dwoje nad wodospadem. Kiełbaska należy się i mnie za przebytą drogę i pieskowi za taplanie się w rzeczce, która momentami ma taki nurt i głębokość, że i człowiek może popływać, a i dorodny sum ma swoją przystań... ;) 

Tutaj jest post code i lokacja na parking w wiosce.

https://goo.gl/maps/sKku88BGo191mxvU7

Bardzo często jest niedostępny, więc warto zaparkować tutaj:

PARKING PRZY WODOSPADACH

A tutaj znajdziecie odpowiedź, dlaczego warto wybrać prawą stronę rzeki" a nie lewą, którą przemierzają wszyscy turyści do tego przypomnę - montuję filmy niczym 'Marvell' - więc po napisach końcowych znajdziecie zawsze coś dla siebie ;) 
Prześlij komentarz

Dzięki, że zostawiasz po sobie ślad - to zawsze motywuje :)