I po urlopie - losowanie konkursowe :) - draVska
I po urlopie - losowanie konkursowe :)

I po urlopie - losowanie konkursowe :)

1 komentarz
Nie ma to jak wielkanocny spacer po pachnącym, polskim lesie :)
Wakacje, wakacje i po wakacjach... :(
Wszystko co dobre, szybko się kończy i niestety nasza wyprawa do Polski również dobiegła już końca.

     Tym razem powrót i sam lot do UK bez przeszkód! Bo lot do Polski obfitował w arcyciekawe wydarzenia, choćby alarm bombowy na lotnisku Warszawa Modlin i spędzenie 3 dodatkowych godzin na pokładzie samolotu... Pech chciał, że nasz samolot wylądował w momencie ogłoszenia alarmu i niestety nikt nie mógł nas cofnąć na Okęcie, jak to miało miejsce z samolotami, które miały lądować po nas. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, nasz urlop i spotkanie z całą familią okazało się baaaaardzo fajne i przyjemne, udało nam się też pozałatwiać wszystkie ważne sprawunki, jakie sobie wyznaczyliśmy do ogarnięcia w Polsce.
     Wróciliśmy z naładowanymi bateriami do działania, a ja będę miała dla Was kilka postów z fotkami między innymi z Krakowa, Starachowic i Polski ogólnie :) A dzisiaj jeszcze, żeby uczcić ostatni dzień urlopu, wskoczyliśmy na motor i popędziliśmy na mega fajną wycieczkę całodniową zwiedzać słynne Bath i szwendać się po jaskiniach w Cheddar, gdzie robią sery. Ale o tym w innych postach :)
     Ale ale! Ja tu sobie pitu pitu, a Wy czekacie na rozwiązane konkursu! Dzisiaj odbyło się losowanko wszystkich osób, które do 24:00 w sobotę udostępniły post konkursowy i polubiły fanpage. Przepraszam, że tak późno je wrzucam, ale cały dzień mnie nie było i dopiero teraz na spokojnie usiadłam do przygotowań.
     Zwycięzcom gratuluję! Napisałam prywatne wiadomości - zerknijcie do swoich Fejsbukowych skrzynek odbiorczych :) 
Ściskam poświątecznie!

P.S. Dla ciekawskich, co to za folklorystyczne fiku miku - kubek, który przydał się jako element 'machiny losującej' to mój ukochany kuban świętokrzyski z dekoracją łowicką z AS Ćmielów (klik)

1 komentarz

  1. Serdecznie gratuluję pozostałym zwycięzcom ;)
    A Tobie, życzę powodzenia w dalszym blogowaniu, mam nadzieję, że naładowałaś akumulatory i będą jakieś "bombowe" wpisy ;)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki, że zostawiasz po sobie ślad - to zawsze motywuje :)