FILMY: MUST SEE część 1, czyli 'Prawdziwi faceci płaczą dwa razy w życiu. Gdy urodzi im się syn. I gdy umiera Mufasa.' - draVska
FILMY: MUST SEE część 1, czyli 'Prawdziwi faceci płaczą dwa razy w życiu. Gdy urodzi im się syn. I gdy umiera Mufasa.'

FILMY: MUST SEE część 1, czyli 'Prawdziwi faceci płaczą dwa razy w życiu. Gdy urodzi im się syn. I gdy umiera Mufasa.'

Brak komentarzy
     Jako, że mamy grudzień, zbliża się czas odpoczynku, spotkań rodzinnych i wolnego (hurrra!:P), w tym miesiącu możecie spodziewać się większej ilości postów. Grudzień otwieram wpisem o filmach, które lubię.
Cykl ma już na chwilę obecną około 6 oddzielnych publikacji, ta będzie pierwsza, a w każdej znajdziesz około 10 pozycji :)
     Wiem, że wielu ważnych pozycji nie oglądałam, zbojkotowałam, albo zwyczajnie je olałam. Każdy ma inny gust i teoretycznie się o nim nie rozmawia.
     A ja Wam dzisiaj na przekór opowiem o swoim i mało tego! Zrobię z tego cykl 'Top Filmy', bo zwyczajnie mi się nie pomieściło wszystko w jednym poście. Nie będę przecież upychać na siłę niektórych rodzyneczków ;
     Więcej z tego co lubię, co chciałabym zobaczyć, czego nie trawię i w co gram znajdziecie na moim profilu w genialnym serwisie Filmweb.pl (odpowiednik Amerykańskiego IMDb, który jakoś tak średnio mnie porwał. Polecam każdemu założyć sobie taki profil, zwłaszcza ze względu na REKOMENDACJE - po ocenie iluśtam filmów, kiedy wiedzą już co lubisz a czego nie - podpowiadają Ci, które produkcje będą w Twoim guście, a które lepeij powinieneś omijać. Bardzo przydatna rzecz.

draVska na Filmwebie << kliknij sobie i zobacz ;) 
Ok, lecimy z tematem. Kolejność przypadkowa, ponieważ wszystkie te filmy są dla mnie 10/10 ! Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć trailery, zdjęcia etc.

Lawless / Gangster
Mój ukochany film i jeden z ulubionych aktorów, Tom Hardy. Genialnie obsadzone czasy prohibicji lat 20 - 30, wspaniała gra aktorska, świetny scenariusz i długi, porządnie rozwijający każdy wątek film. Polecam z ręką na sercu. Mam tylko prośbę - nigdy nie klikaj w ten link, który zaniesie Cię do profilu Toma Hardy'ego na MySpace... Już nigdy nie będziesz taki sam po tych fotkach z jego młodości, a co się zobaczyło to się nie odzobaczy... Pamiętaj, ostrzegałam! :)


Leon Zawodowiec / Leon
Tak zrodziła się moja miłość do Luca Bessona i jego twórczości. Uwielbiam. Oglądałam dziesiątki razy. Polecam każdemu. Chlipałam jak bóbr.


Pamiętnik / Notebook
chlip...chlip...chlip...
Moje ukochane czasy. I on. Taki zakochany nierealnie. Baby czasem lubią takie filmy, ja nie koniecznie. Ale ten...? Ja ten uwielbiam. I ona. Taka ruda i zajefajnie poryta ;P


Job, czyli ostatnia szara komórka
Po prostu... "Luuuubisz to suko!"


Piąty Element / The Fifth Element
Moja miłość do Luca Bessona zrodziła się wraz z Leonem, Leeloo ją pogłębiła do granic. Oglądałam z 8 razy, grałam w grę, spałam w koszulce z Leeloo. Obsesja lat młodości :P


Grzeszna Miłość / Original Sin
Antonio Banderas i moja ulubiona - Angelina Jolie. Świetny dramat erotyczny. Ciekawa historia toksycznej miłości i  wielowątkowość posrania babskich umysłów. Polecam ;)


Spacer w chmurach / A walk in the clouds
Bardzo lubię Keanu, a do tego ten film ma akcję na winnicy gdzieś hen hen daleko w pięknym kraju.... Na smutne wieczory, żeby sobie poprawić humor :)


Król Lew / Lion the King
'Prawdziwi faceci płaczą dwa razy w życiu. Gdy urodzi im się syn. I gdy umiera Mustafa.'


Wzgórze nadziei / Cold mountain
Oglądałam w dniu premiery i kilka razy później. Strasznie mną poruszył w tamtym czasie. Świetna gra aktorska. Ciekawa historia i nie do końca happy end.
 


Ścigani / Wanted
Angie <3 I zaginające się kule!Zapraszam na pozostałe części! :)


Prześlij komentarz

Dzięki, że zostawiasz po sobie ślad - to zawsze motywuje :)