FILMY: MUST SEE część 3, czyli 'Prawdziwi faceci płaczą dwa razy w życiu. Gdy urodzi im się syn. I gdy umiera Mufasa.' - draVska
FILMY: MUST SEE część 3, czyli 'Prawdziwi faceci płaczą dwa razy w życiu. Gdy urodzi im się syn. I gdy umiera Mufasa.'

FILMY: MUST SEE część 3, czyli 'Prawdziwi faceci płaczą dwa razy w życiu. Gdy urodzi im się syn. I gdy umiera Mufasa.'

Brak komentarzy
  Kolejna odsłona listy ulubieńców. Tym razem część trzecia.
Pozostałe części: PIERWSZA DRUGA , TRZECIA , CZWARTA , PIĄTA  i ostatnia - SZÓSTA
     Wiem, że wielu ważnych pozycji nie oglądałam, zbojkotowałam, albo zwyczajnie je olałam. Każdy ma inny gust i teoretycznie się o nim nie rozmawia.
     A ja Wam dzisiaj na przekór opowiem o swoim i mało tego! Zrobię z tego cykl 'Top Filmy', bo zwyczajnie mi się nie pomieściło wszystko w jednym poście. Nie będę przecież upychać na siłę niektórych rodzyneczków.
     Więcej z tego co lubię, co chciałabym zobaczyć, czego nie trawię i w co gram znajdziecie na moim profilu w genialnym serwisie Filmweb.pl (odpowiednik Amerykańskiego IMDb, który jakoś tak średnio mnie porwał. Polecam każdemu założyć sobie taki profil, zwłaszcza ze względu na REKOMENDACJE - po ocenie iluśtam filmów, kiedy wiedzą już co lubisz a czego nie - podpowiadają Ci, które produkcje będą w Twoim guście, a które lepeij powinieneś omijać. Bardzo przydatna rzecz.

draVska na Filmwebie << kliknij sobie i zobacz ;) 
Ok, lecimy z tematem. Kolejność przypadkowa, ponieważ wszystkie te filmy są dla mnie 10/10 ! Kliknij w tytuł, żeby zobaczyć trailery, zdjęcia etc.


Yuma
Bardzo dobry i troszkę szokujący. Świetna główna rola.


Bandyta
Miałam okres w życiu, kiedy Til był uosobieniem mojego wyobrażenia o męskości (na szczęście mi przeszło|). Jednak ten film nadal bardzo lubię. Jedyna pozycja, która obejrzałam 2 razy pod rząd.
 


Trzy metry nad niebem / Tres metros sobre el cielo
Film, w którym pierwszy raz zobaczyłam Mario Casas (ma ktoś 'La Mula' z polskimi napisami??. O miłości, druga część równie piękna. Babi to idiotka. Drugi film słabszy, ale też na 'period evenings' :P Chlipałam.


Armageddon
Co tu dużo mówić. Grali nam to na ślubie na skrzypcach. Piękny film. Nie chlipałam, wyłam.
 


Marzyciele / The dreamers
Dramat erotyczny, bardzo dobry. Byłam na nim w kinie z kuzynką Zosią w wieku jakiś 17 (?) lat. Do dzisiaj wryło mi się w głowę to, że rozmyślałam kilka dobrych dni po obejrzeniu nad relacją tej trójki. A rzadko zdarza się film, gdzie rozmyślasz o tym, co prezentował, jeszcze długo po obejrzeniu. Wspaniała obsada i gra aktorska.


Wywiad z wampirem / Interview with the Vampire : The Vampire Chronicles

Wierzę. A rola świetna :D

 


Dom latających sztyletów / Shi mian mai fu
Bardzo lubię kino chińskie, japońskie i produkcji rodem z Hong Kongu. Honor, wartości zapomniane w Europie, rodzina, dobro i zło. To jedna z ciekawszych i spopularyzowanych produkcji. Ale jeśli nie lubisz patrzeć, jak wojownicy potrafią łamać zasady grawitacji - nie włączaj.


Woda dla słoni / Water for Elephants
No cóż, mimo, że nie trawię tej pipki w rurkach, jaką jest Pattison, to film jest na prawdę dobry. Chlipałam, gdyby nie 'pathetic pattison' to bym pewnie ryczała.


Skarb Narodów / National Treasure
Jako, że jestem Włóczykijem, kocham filmy przygodowe, gdzie skarby, nowe miejsca, tajemnicze krypty czy zaginione lądy to temat numer jeden! Cała seria super, ciągle mam nadzieję, ze zrobią następny...


Ja, Robot / I Robot
Genialny. Chlipałam.

Prześlij komentarz

Dzięki, że zostawiasz po sobie ślad - to zawsze motywuje :)